Czwartek, 17 stycznia 2019

Imieniny:
Antoniego, Jana
first
  
last
 
 
start
stop
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Sukces pisany....

Biznes Woman Roku V edycja konkursu Sukces Pisany Szminką 2013

 

11 lutego 2014 roku, podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych, wręczono po raz piąty nagrody dla najlepszych bizneswoman w Polsce. Organizatorem Gali był Sukces Pisany Szminką oraz Radio PiN a my przygotowaliśmy kwiaty i bukiety na tę piękną uroczystość.

Laureatki zostały nagrodzone w kilku kategoriach:
Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Korporacja:
Ewa Misiak, Prezes Zarządu, Przewodnicząca RN, Wiceprezes Fundacji, Work Service SA, People Care
Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Moja Firma:
Izabella Cybulska – współwłaścicielka Smartino, twórczyni marki LaMillou
Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Debiut Roku:
Anna Czerwoniec, założycielka VITAINSILICA
Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Działalność na rzecz kobiet:
Ida Karpińska, założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości
Wyróżnienia w kategorii
Działalność na rzecz kobiet otrzymała
Joanna Keszka, twórczyni Barbarella.pl
w kategorii: Moja firma otrzymała
Izabela Nowakowska za stworzenie Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego Pingwinek
Nagrodę Publiczności otrzymała:
Anna Wicha - Dyrektor Generalny, Adecco Poland Sp. z o.o.
Olga Kozierowska

 

 

Konferencja SPS 24 września

Kolejna konferencja Sukces Pisany Szminką odbyła się 24 września w Warszawie.
Początek spotkania, to dekalog-Dekalog bizneswoman czyli co pomaga, co przeszkadza, co wykorzystać i jak to zrobić najlepiej by osiągnąć sukces. W przepięknych okolicznościach przyrody, Warszawa z 21 piętra Pure Sky Club w Złotych Tarasach, pozytywnie nastrajała wszystkie uczestniczki jak zwykle do słuchania i aktywnego udziału w dyskusji. 10 przykazań biznesowych przedstawiła Olga Kozierowska- bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu inicjatorka konferencji SPS. Jedno z nich brzmi: " Zauważaj i wykorzystuj pojawiające się możliwości ". Praca, to jednak nie wszystko i dla równowagi O. Kozierowska podała dekalog duchowy i tam m.in znajdziemy taką sentencję :   " Błogosławić będę a nie zazdrościć ".

Gościem specjalnym spotkania była Joanna Kołaczkowska-aktorka, autorka tekstów kabaretowych. Ostatnie działalności-kabaret Potem, Hrabi i telewizyjny program Spadkobiercy. Rewelacyjna osoba, sympatyczna, ciągle uśmiechnięta. Jesienny bukiet, który ostatnio pojawił się na naszym profilu fb był przeznaczony dla Pani Joanny.
Czekamy z niecierpliwością na kolejną konferencję. Kilka zdjęć ze spotkania poniżej. Miłego oglądania.

 

 


 

SPS 24.06.2013 MUSES

Ostatnia przed wakacjami konferencja SPS odbyła się 24 czerwca. Tym razem poszybowałyśmy wysoko windami, bo aż na 21 piętro Złotych Tarasów do Pure Sky Club. Pozytywni, jak zawsze, goście, tym razem Natasza Urbańska i Agnieszka Komornicka,projektantki i współtwórczynie marki modowej MUSES opowiadały o tym jak marzenia, przyjaźń doprowadziły do szczęśliwego finału-kolekcji ubrań stworzonej przez obie Panie dla innych kobiet. Dzieliły się swoimi spostrzeżeniami w prowadzeniu biznesu, sukcesach,ale opowiadały o trudnościach i niekoniecznie pozytywnych emocjach jakie przesyłają niektórzy w stronę ludzi szczęścliwych i osiągających sukces.

Część merytoryczna, to "pozytywne" nastawienie i słowo, które towarzyszyło wszystkim do końca wieczoru. Dagmara i Tomasz Skalscy namawiali do uporządkowania swojego wnętrza, zmiany podejścia do codzienności.Słuzyli radą i chętnie odpowiadali na liczne pytania.

Nasze kwiaty w rękach Pań niżej na zdjęciach.

(od lewej O.Kozierowska, A.Komornicka. N.Urbańska)

(N.Urbańska)

 

Sukces Pisany Szminką 28 marca

Kolejne, a zarazem pierwsze w tym roku po przerwie, cykliczne spotkanie w uroczym, kobiecym, biznesowym towarzystwie. "Kocham to, co robię" hasło, które brzmiało w uszach uczestniczek wieczornego spotkania. Panie mają różne doświadczenia. Jedne już wprowadziły je w życie, inne jeszcze nie mają tyle odwagi lub są na dobrej drodze do realizacji. Olga Kozierowska i Monika An.Popowicz dały ważne biznesowe i nie tylko wskazówki, jak osiągnąć cel i w harmonijny sposób rozwijać, siebie oraz swój biznes. Gościem specjalnym była dziennikarka Beata Tadla-laureatka konkursu Mistrz Mowy Polskiej. Prezenterka głównego wydania "Wiadomości" opowiadała o początkach swojej kariery i tego jak dziś radzi sobie z przeciwnościami losu. Miłą przedświąteczną atmosferę, mimo chłodu i śniegu za oknem podkreśliły nasze bukiety, które jak zwykle wręczono gościom konferencji.

 

http://www.sukcespisanyszminka.pl/o-sps/cykl-konferencji/relacje-z-konferencji/item/4461-relacja-z-konferencji-28-marca-2013.html

Od lewej O.Kozierowska, B.Tadla, Monika An.Popowicz

 

Sukces pisany szminką

19 grudnia ostatni raz w tym roku w hotelu Sheraton spotkały się Panie na cyklicznej konferencji Sukcesu Pisanego Szminką. Hasłem przewodnim było "Przebudzenie... jesteś silniejsza niż myślisz ... ". Temat bardzo ważny i na czasie. Merytoryczną część spotkania poprowadziła Iwona Majewska-Opiełka-psycholog, prekursorka ruchu rozwoju potencjału człowieka. Kolejnym gościem była pisarka Katarzyna Grochola, która oprócz informacji o swojej ostatniej książce, podzieliła się z uczestnikami konferencji, doświadczeniami ze swojego życia. W świąteczny nastrój wprowadziła wszystkich Olga Bończyk śpiewając "Swingującą zimę", a kropkę nad i postawiły nasze bukiety, które podtrzymały te urocze, już bożonarodzeniowe chwile. Zapach cynamonu, jodły wszystkich gości nastrajał świątecznie.

od lewej I.Majewska-Opiełka, K.Grochola, O.Bończyk


 

27 listopada w hotelu Sheraton odbyło się kolejne spotkanie-konferencja Sukcesu Pisanego Szminką. Aktywna, Odważna i Wzbogacona, to tytuł minionej konferencji. Honorowymi gośćmi były Olga Bończyk oraz Edyta Jungowska. Obie Panie opowiadały o swoich doświadczeniach. Czym dla nich jest odwaga. Uśmiech zagościł na ich twarzach, gdy zostały wręczone bukiety przygotowane w naszej pracowni.

 

 

24 października na 12 piętrze biurowca Zebra Tower rozgorzała jak zwykle dyskusja na ważny temat:

Sex i biznes, kontrowersyjnie, dbając o przestrzeń osobistą, pokonując stres, pozytywnie i z odwagą...

W pierwszej części konferencji Olga Kozierowska i dr Leszek Mellibruda pokazali wiele sposobów na to, jak radzić sobie ze stresem w domu i pracy. Część druga spotkania, to debata na temat molestowania kobiet w przestrzeni zawodowej. Głos zabrały prof. Magdalena Środa, dr Ewlina Stobecka, Iwona Kosman. Uczestniczki chętnie brały udział w gorącej dyskusji, podając wiele przykładów ze swojego otoczenia.

Nasza pracownia jak zwykle przygotowała bukiety, które wręczono zacnym gościom.


 

Po wakacyjnej przerwie 25 września otworzyłyśmy nowy rozdział w konferencjach Sukcesu Pisanego Szminką. Temat minionej konferencji brzmiał "Kto ma dużo pracy, a mało czasu-poznaj bezcenne sposoby na wydłużenie dnia". Jak już tradycja każe w restauracji The Olive w Hotelu Sheraton stawiły się panie, aby spotkać się z Beatą Uytenbogaardt (współzałożycielką PEP®IBT Poland), która zdradziła tajniki i podała bezcenne sposoby na wydłużenie dnia. Wskazała na oczywiste błędy, które popełniamy w ciągu każdego dnia pracy.

Zasada "4 razy Z " Zrób, Zaplanuj, Zleć i Zniszcz- to klucz do sukcesu.

Gościem honorowym konferencji SPS była Magda Gessler. Kobieta sukcesu i pracy. Jak pogodzić pracę, życie prywatne, opowiedziała Oldze Kozierowskiej.

Sympatyczne spotkanie za nami, czekamy na następne już 23 października. A na koniec kilka zdjęć z konferencji.

(od lewej O.Kozierowska, B.Uytenbogaardt )

(od lewej O.Kozierowska, M.Gessler)

(od lewej M.Gessler, J.Szymczuk-Rozbicka-Tajemniczy Ogród)

 

 

 

Dziś ostatnia relacja przed wakacyjną przerwą z konferencji SPS w restauracji The Olive w Hotelu Sheraton, która odbyła się 5 lipca 2012. Temat konferencji "Szkoła asertywności czyli jak powiedzieć nie bez wyrzutów sumienia". Dr Joanna Heidtman (psycholog) oraz Dorota Zawadzka (psycholog, znana również jako Super Niania) pokazały obecnym uczestniczkom co to znaczy asertywność w stosunkach między dorosłymi oraz dziećmi.

Czekamy z niecierpliwością na kolejną konferencję, podczas której jak zwykle honorowym gościom zostaną wręczone bukiety przygotowane w naszej pracowni.

Niżej jeszcze kilka zdjęć z ostatniego spotkania.


(O.Kozierowska, M.Zawadzka)

(O.Kozierowska,M.Skwarło,M.Świerczyńska -Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame )


Bukiety,które zostały wręczone honorowym gościom

20 czerwca 2012 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu SPS, podczas którego Panie zastanawiały się nad tym, czy można zakodować szczęście w życiu zawodowym i prywatnym. Praktyczne i naukowe podejście do tematu zaprezentowały ekspertki Maria Rotkiel (psycholog) i Olga Kozierowska (bizneswoman).

Honorowym gościem konferencji była Martyna Wojciechowska (dziennikarka, podróżniczka i pisarka). W naszej pracowni, tradycyjnie powstały bukiety, które wręczono Paniom po spotkaniu. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i czekamy na Państwa indywidualne zamówienia .

od lewej M.Wojciechowska, M.Rotkiel, O.Kozierowska


M.Wojciechowska

 

 

24 maja w Hotelu Sheraton w ramach SPS uczestniczki konferencji spotkały się z ekspertami i kobietami biznesu znanych z mediów. Zaproszeni goście Agnieszka Lupa, profesjonalny Head Hunter z firmy A&Lupa International, Katarzyna Montgomery (Mała Czarna, Zwierciadło), Jolanta Borowiec (Polsat Cafe) i Aneta Borowiec (Wysokie Obcasy Ekstra), w swoich rękach dzierżą przygotowane przez nas bukiety.
Obok kolekcji butów ślubnych firmy Kiss, zaprezentowaliśmy również nasze bukiety ślubne na sezon letni. Szeroka paleta kolorów i różnych form wiązanek, była ciekawą ofertą i podpowiedzią dla przyszłych panien młodych.
Zapraszamy do składania zamówień.

 

(Na zdjęciu od lewej K.Montgomery, O.Kozierowska, J.Borowiec, A.Borowiec, A.Lupa)

 

 

 

 

23 kwietnia odbyła się kolejna konferencja, podczas której Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Kinga Rusin i Dominika Kraśko-Białek dzieliły się z uczestniczkami wiedzą i  doświadczeniem. Podczas spotkania rozstrzygnięto plebiscyt Kobieta Roku Onet.

Wszystkim Paniom wręczono bukiety przygotowane w naszej pracowni.

Kompletna i wyczerpująca relacja na stronie www, a na zachętę zdjęcia poniżej.

 

 

 

Sukces pisany szminką to projekt, do którego chętnie dołączyliśmy. Chcemy aby nasze kompozycje i bukiety z żywych kwiatów cieszyły oczy zacnych gości konferencji. Na spotkanie 27 marca 2012 r. przygotowaliśmy wiosenne kosze.

Pani Oldze Kozierowskiej i Pani Małgorzacie Skwarło dziękujemy za miłe przyjęcie i zaufanie. Kolejna konferencja już niedługo. Więcej informacji na stronie www.sukcespisanyszminka.pl