Czwartek, 17 stycznia 2019

Imieniny:
Antoniego, Jana
first
  
last
 
 
start
stop
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Konferencje

Eurobuild Awards 04.12.2014

Już po raz kolejny w warszawskim hotelu Hilton zostały wręczone nagrody Eurobuild Awards. 4 grudnia 2014 r. odbyła się jubileuszowa 5 edycja tego ważnego wydarzenia w branży budowlanej. Jury nagrodziło najlepsze firmy i projekty w 33 kategoriach. Nagrody Eurobuild Awards są przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Znowu w naszej pracowni powstały kwiaty, które uświetniły całą uroczystość. Przygotowaliśmy dekorację w złoto-fioletowych tonacjach.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, a niżej kilka zdjęć z uroczystości. 

Warsaw Fashion Weekend 04-05.04.2014

Mieliśmy wielką radość obsługiwać kolejną, tym razem wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend 2014. Piękne, białe i okazałe hortensje stanęły w wielu miejscach na hali, wśród stoisk wystawców, witały odwiedzających przy wejściu i przy sponsorskiej ściance. Kwietniowa pogoda niestety nas bardzo nie rozpieszczała, ale widok tylu kwiatów, na pewno poprawiał humory wszystkim uczestnikom i gościom.

Kilka zdjęć z imprezy poniżej, czekamy na następną edycję modowego weekendu.
 

Eurobuild Awards 05.12.2013

Kolejny raz przygotowaliśmy dekorację kwiatową, która uświetniła niezwykłą galę Eurobuild Awards. W hotelu Hilton w Warszawie 5 grudnia 2013 r odbyło się wręczenie nagród najlepszym w branży budowlanej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

 

 

Warsaw Fashion Weekend 5-7.04.2013

Pierwszy kwietniowy weekend był dla nas pełny wrażeń, pozytywnych emocji i oczywiście pracy z kwiatami i współpracy ze wspaniałymi ludźmi. W naszej pracowni powstały dekoracje, które zdobiły Soho Factory oraz bukiety, wręczane projektantom po każdym z pokazów. Kwiaty, kolory mimo kiepskiej pogody. Świetny koncert Natalii Kukulskiej i wspaniała inicjatywa "Młodzi Młodym". Zapraszamy na fotorelację z tego ważnego wydarzenia.


 

Eurobuild Awards 2012

6 grudnia 2012 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbyło się coroczne rozdanie nagród Eurobuild Awards. Wieczorną galę poprzedziła całodzienna konferencja. Na oba spotkania, w naszej pracowni, powstały kwiatowe kompozycje. Czerwony amarylis podkreślał klasę i elegancję, a egzotyczna helikonia i ceglasta cantedeskia świetnie oddały kolorystykę wręczanych statuetek.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz na stronie http://www.eurobuildawards.com/


 
Więcej artykułów…